KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12167316
nr 1216 7316
Vagn Ove Schnach
(f. 1931), Danmark
Oljemålning, Vagn Ove Schnach, Interiör. Signerad. Olja på duk, 29x39 cm
Vagn Ove Schnach, dansk bildkonstnär född 1931.
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:55:05
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr