FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Display cabinet 10849518
nr 1084 9518
DISPLAY CABINET
length: 145 cm, width: 45 cm, height: 187 cm,
längd: 145 cm, djup: 45 cm, höjd: 187 cm
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1000
Monday January 23 2017
at 18:37:45
21/1 13:51:59