KONST / Litografier / Färglitografi 14088271
nr 1408 8271
Färglitografi
Gösta Gustafsson. "På väg till biblioteket". Signerad, numrerad 186/310. Motivet: 53x44cm, yttermått inklusive ram: 64x49cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:21:43
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)