KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16893045
nr 1689 3045
Horst Janssen
(1929-1995), Tyskland
Etsning, Horst Janssen (1929-1995). Signerad, numrerad 90/95, daterad -76. Bildmått: 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 51x42 cm
Horst Janssen, tysk konstnär född 1929, död 1995.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 mars 2025
kl 18:47:28
100 kr
150 kr
200 kr