KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16893045

nr 1689 3045

Horst Janssen

(1929-1995), Tyskland

Etsning, Horst Janssen (1929-1995). Signerad, numrerad 90/95, daterad -76. Bildmått: 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 51x42 cm

Horst Janssen, tysk konstnär född 1929, död 1995.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 24 mars 2025
kl 18:47:28

Horst Janssen

Läs mer om Horst Janssen