KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062368

nr 1306 2368

Wilhelm Wik

(1897-1987), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad A tergo. Olja på duk, 55x46 cm

Kondition: oroamad

Wilhelm Wik, svensk målare född 1897, död 1987.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 10 februari 2020
kl 20:17:32

Wilhelm Wik

Läs mer om Wilhelm Wik