KONST / Litografier / Färglitografi 15042112
nr 1504 2112
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Standpromenaden. Signerad, numrerad 179/350. Färglitografi, bildmått: 56x43 cm, yttermått inklusive ram: 75x61 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:52:04
1.500 kr
1.600 kr
21 nov