KONST / Litografier / Litografi 17412085
nr 1741 2085
Litografi
Leif Ericsson. Signerad, numrerad 16/20, daterad -79, oramat löst blad, bladets mått: 57x76 cm
måndag 17 november 2025
kl 20:51:58
17 nov