ÖVRIGT / Diverse / Coasters 9344151
*
nr 934 4151
Coasters
+ TOBAKSBURK, metall
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:41:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/1 14:35:56
1
500 kr
1/1 15:34:26
2
350 kr
1/1 15:34:26
1
400 kr (Budbetjänt)
1/1 15:34:59
2
450 kr
1/1 15:34:59
1
500 kr (Budbetjänt)
6/1 14:06:53
3
600 kr
11/1 05:54:48
4
700 kr
12/1 18:03:29
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomkruka blomkrukor coaster coasters glasunderlägg metall tobaksburk tobaksburkar ytterfoder
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50
-
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
*
Coasters
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4151
Coasters
+ TOBAKSBURK, metall
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/1 14:35:56 | 1 | 500 kr |
1/1 15:34:26 | 2 | 350 kr |
1/1 15:34:26 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
1/1 15:34:59 | 2 | 450 kr |
1/1 15:34:59 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
6/1 14:06:53 | 3 | 600 kr |
11/1 05:54:48 | 4 | 700 kr |
12/1 18:03:29 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomkruka blomkrukor coaster coasters glasunderlägg metall tobaksburk tobaksburkar ytterfoder
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50 -
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34 -
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10