KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145033
nr 1414 5033
Oidentifierad konstnär. Signerad, skogsmotiv. Olja på duk, 18x27cm, yttermått inklusive ram: 26x35cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:23:26
700 kr
800 kr