KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9401130

nr 940 1130

Etsningar

4 st. Hans Norsbo + 1 Rowland Langmaid, signerade

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 februari 2015
kl 19:27:38