KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458018
nr 1745 8018
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Äpple. Signerad, daterad -13. Olja på pannå, oramad. Diameter: 15 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:04:25
700 kr
900 kr
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning