KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598282
nr 1459 8282
Oidentifierad konstnär. Signerad Verner, 1955, interiör. Olja på duk, 21x26, yttermått inklusive ram: 25x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:15:38
100 kr
150 kr
250 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr