ÖVRIGT / Diverse / Kakelugnsdelar 9344581
*
nr 934 4581
Kakelugnsdelar
12 lådor
Kondition: ej komplett
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 21:14:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 20:55:49
1
1.500 kr
12/1 20:59:06
2
1.600 kr
12/1 21:03:38
1
1.700 kr
12/1 21:04:32
3
2.000 kr
12/1 21:07:37
1
2.000 kr
12/1 21:07:37
3
2.000 kr (Budbetjänt)
12/1 21:08:10
1
2.200 kr
12/1 21:09:24
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kakelugnsdelar
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50
-
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
*
Kakelugnsdelar
Kondition: ej komplett
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4581
Kakelugnsdelar
12 lådor
Kondition: ej komplett
Utrop: | 4.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 20:55:49 | 1 | 1.500 kr |
12/1 20:59:06 | 2 | 1.600 kr |
12/1 21:03:38 | 1 | 1.700 kr |
12/1 21:04:32 | 3 | 2.000 kr |
12/1 21:07:37 | 1 | 2.000 kr |
12/1 21:07:37 | 3 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
12/1 21:08:10 | 1 | 2.200 kr |
12/1 21:09:24 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kakelugnsdelar
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50 -
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34 -
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10