KONST / Litografier / Färglitografi 12422165
nr 1242 2165
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, Ur XX siecle. Motivet: 31x24
Kondition: osignerad, ej numrerad
måndag 18 mars 2019
kl 19:14:02
18 mar
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall