ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvareller/tusch 15385208

nr 1538 5208

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

4 pcs, Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sweden. Signed, erotic. Watercolour, outer dimensions including frame: 38x29-42x34, fuktskador.

Akvareller/tusch, 4 st, Signerad, Erotiska motiv. Akvarell, yttermått inklusive ram: 38x29-42x34 cm

Condition: fuktskador

Yes

1500

SEK 1000

Monday May 1 2023
at 20:40:34

1/5 20:29:39 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Oscar Reutersvärd

Read more about Oscar Reutersvärd