MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Corner what-not 6082847
nr 608 2847
CORNER WHAT-NOT
mahogany, height: 145, wear, damages.
Mahogny, höjd: 145
Condition: slitage, skador
100
SEK 500
Monday November 2 2009
at 18:59:10
100 kr
150 kr
450 kr
350 kr