KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759494

nr 1575 9494

Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, 16x10 cm, yttermått inklusive ram: 25x20 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 19:48:25