KONST / Litografier / Färglitografi 14962035
nr 1496 2035
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Själagårdsgatan, Gamla Stan. Signerad, färglitografi, numrerad 241/290. Bildmått: 45x45 cm, yttermått inklusive ram: 56x56cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:26:43
14/10 08:15:55
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist