KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122044
nr 1412 2044
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "möte", monogramsignerad, -69. Olja på duk, 55x45, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:47:36
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg