KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16746032
nr 1674 6032
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad -55, komposition, 17x12,5, yttermått inklusive ram: 31x26 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 januari 2025
kl 20:19:28
27/1 11:01:08
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström