KONST / Litografier / Färglitografi 13746010
nr 1374 6010
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Färglitografi, Utsikt mot Gamla Stan. Signerad, numrerad 56/290. Motivet: 42x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:38:16
150 kr
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel