Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Misc. paintings / Ram 1502325



*

nr 150 2325


Ram

Lenght: ()


1800-tal , 73 x 93


Estimate:

600

Sold:

SEK 800

Auction date:

Monday May 27 2002
at 16:00:00


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: konst ram




Ladda ner broschyr