KONST / Litografier / Färglitografi 11733183
nr 1173 3183
Norbert Robles
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Norbert Robles (f. 1953). Signerad, numrerad 199/250, motivet: 22x18
Norbert Robles, bildkonstnär född i Frankrike 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:57:05
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr