KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13898029
nr 1389 8029
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 97x31, yttermått inklusive ram: 117x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:04:26
30/3 13:47:10
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg