KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763593
nr 1576 3593
Bo Larsson (1945), originalet Till Sven Delblancs bok "Kära Farmor", 1979, monogramsignerad. Olja på pannå, 32x25 cm, yttermått inklusive ram: 37x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:05:21
600 kr
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.800 kr