KONST / Oljemålningar / Akryl 14198014

nr 1419 8014

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

"Jens the fly". Signerad, daterad 2015. Akryl på duk, 30x30cm, yttermått inklusive ram: 33x33 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:15:22

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson