KONST / Litografier / Litografi 8023336
nr 802 3336
Litografi
C. Segerfält, "Rödkråka, signerad, motivets mått: 42x67
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:24:00
20/1 16:41:20
150 kr
21/1 17:27:31