KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15174317
nr 1517 4317
Kjell Strömsmoen
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, "Orrtuppar", Signerad. Olja på pannå, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Kjell Strömsmoen, svensk målare född i Norge 1940, numera bosatt och verksam i Siljansnäs.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:58:24
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Kjell Strömsmoen
Läs mer om Kjell Strömsmoen