KONST / Litografier / Färglitografi 15042063
nr 1504 2063
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Paket. Signerad, numrerad 280/360. Färglitografi, bildmått: 32x52 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:24:58
17/11 00:40:52
1.600 kr
19/11 21:06:02
21 nov
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann