![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 14908110
*
nr 1490 8110
Färglitografi
Gösta Gustavson, "På väg till biblioteket". Signerad, numrerad EA, daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 september 2022
kl 20:59:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/9 15:45:33
1
600 kr
19/9 19:31:43
2
350 kr
19/9 19:31:43
1
400 kr (Budbetjänt)
19/9 20:52:15
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gustavson litografi litografier litografiskt blad numrerad ea
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57
-
4236 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:16
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:51
-
4049 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Kungsträd..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:40
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:38
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1490 8110
Färglitografi
Gösta Gustavson, "På väg till biblioteket". Signerad, numrerad EA, daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 september 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/9 15:45:33 | 1 | 600 kr |
19/9 19:31:43 | 2 | 350 kr |
19/9 19:31:43 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
19/9 20:52:15 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gustavson litografi litografier litografiskt blad numrerad ea
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57 -
4236 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:16
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:51 -
4049 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Kungsträd..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:40 -
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:38