ART / Lithographs / Litographs in colors 8952492
nr 895 2492
LITOGRAPHS IN COLORS
20 st, sheet: 23x15, 5,
20 st, bladets mått: 23x15, 5
2000
SEK 1500
Monday May 19 2014
at 18:31:31
19/5 18:04:31