KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036241

nr 1703 6241

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Oljemålning, Skogslandskap. Signerad. Olja på pannå, 60x44 cm, yttermått inklusive ram: 69x53 cm

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 maj 2025
kl 19:58:34

24/5 14:26:12 1      Vinnande bud

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson