FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5602267

nr 560 2267

CHAIRS

Lenght: ()

4 st, 50/60-tal, teak

Condition: slitage, skador

100

SEK 550

Monday January 12 2009
at 17:38:50