MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5602267
nr 560 2267
Stolar
4 st, 50/60-tal, teak
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 12 januari 2009
kl 17:38:50
200 kr
500 kr
300 kr
400 kr