ART / Watercolor paintings & Drawings / Crayon 12611213

nr 1261 1213

Acke Ã…slund

(1881-1958), Sverige

Acke Åslund (1881-1958), Sweden. Signed, dated 43, Stocke. Bär påskrift "Studie till. ". Ca 24x33 cm,

CRAYON, Signerad, daterad 43, Stocke. Bär påskrift "Studie till. ". Ca 24x33 cm

Yes

2000

SEK 1500

Monday June 17 2019
at 18:59:23

17/6 18:53:39 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Acke Ã…slund

Read more about Acke Ã…slund