KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145256

nr 1414 5256

Bo Yson Sjöberg

(1915-1994), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 29x49cm, yttermått inklusive ram: 33x53cm

Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 20:15:09

Bo Yson Sjöberg

Läs mer om Bo Yson Sjöberg