KONST / Litografier / Färglitografi 17309259
nr 1730 9259
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 149/280, mm;52x47 cm, yttermått inklusive ram: 73x65 cm
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:38:51
100 kr
150 kr
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin