KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12961052

nr 1296 1052

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Oljemålning, Figurkomposition, ej signerad, olja på duk, 100x81 cm

Kondition: skev ram

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 december 2019
kl 20:09:43

9/12 19:58:31 1      Vinnande bud

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg