ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6104087
nr 610 4087
förgylld, nyrokoko, höjd: 115
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 16 november 2009
kl 17:34:08
300 kr
400 kr
600 kr
600 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.