KONST / Litografier / Färglitografi 12497289
nr 1249 7289
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Färglitografi, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Signerad, numrerad 167/360. Motivet: 35x50 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2019
kl 19:18:28
22/4 17:42:01
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson