KONST / Litografier / Färglitografi 9703324
*
nr 970 3324
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Färglitografi, Guillermo Silva Santamaria (1921-2007), Colombia, 135 / 275, uppvaktning, motivet: 12 x 17
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juli 2015
kl 20:13:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/7 09:29:50
1
100 kr
13/7 20:07:19
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: colombia färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uppvaktning
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
*
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
nr 970 3324
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Färglitografi, Guillermo Silva Santamaria (1921-2007), Colombia, 135 / 275, uppvaktning, motivet: 12 x 17
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juli 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/7 09:29:50 | 1 | 100 kr |
13/7 20:07:19 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: colombia färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uppvaktning
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49