KONST / Litografier / Grafiskt blad 13955616
nr 1395 5616
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Fröken". Signerad, numrerad 10/100, oramat löst blad, 37x28 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:35:16