KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15496052

nr 1549 6052

Andreas Wargenbrant

(f. 1967), Sverige

Skulptur, Andreas Wargenbrant (f. 1967). Signerad, numrerad 3/99, Kallbrons, Papegoja. Höjd: 46 cm

Andréas Wargenbrant, svensk skulptör, målare och fotokonstnär född i Helsingborg 1967.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 19 juni 2023
kl 20:02:54

19/6 18:50:16 1      Vinnande bud

Andreas Wargenbrant

Läs mer om Andreas Wargenbrant