KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11978030
nr 1197 8030
John Carlsson
(1896-1979), Sverige
Oljemålning, Gyldene Freden, Gamla Stan. Signerad, daterad -72. Olja på pannå, 45x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:08:40
500 kr
600 kr
800 kr
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
John Carlsson
Läs mer om John Carlsson