ART / Lithographs / Graphic art 13591211
nr 1359 1211
BECK & JUNG
, Sverige
2 pcs, BECK & JUNG samt Johannes Olsson, Sweden. Signed, numbered 83/360, dated 1979. Sheet: 76x56 cm,
GRAPHIC ART, 2 st, BECK & JUNG samt Johannes Olsson, Sverige. Signerad, numrerad 83/360, daterad 1979. Bladets mått: 76x56 cm
Holger Bäckström (1939-1997) and Bo Ljungberg (1939-2007)
700
SEK 350
Monday November 9 2020
at 19:01:41
5/11 13:44:29
300 kr
9/11 16:28:14