KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922079
nr 1192 2079
Kåge Liefwendal
(1907-1982), Sverige
Oljemålning, "Stånka och rotfrukter", stilleben, signerad, 1978-1978. Olja på pannå, 46x55 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:30:09
29/6 17:50:02
Kåge Liefwendal
Läs mer om Kåge Liefwendal