KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16673052

nr 1667 3052

Kerstin Glamheden

(f. 1958), Sverige

"Lofoten". Signerad. Blandteknik på pannå. Bladets mått: 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 24x34 cm

Kerstin Glamheden, svensk bildkonstnär född i Falkenberg 1958.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 9 december 2024
kl 19:13:56

  • Tema
  • 9 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Kerstin Glamheden

Läs mer om Kerstin Glamheden