KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12983192
nr 1298 3192
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 16/175. Motivet: 18x18 cm
Kondition: spricka i glas
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:21:39
16/12 16:16:00
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert
Hans Wigert
Kondition: spricka i glas
Läs mer om Hans Wigert
nr 1298 3192
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Kondition: spricka i glas
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 16 december 2019 |
| 16/12 16:16:00 | 1 | Vinnande bud |
Hans Wigert