KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464146
nr 1346 4146
Ebbe Höglund
(1914-1993), Sverige
Oljemålning, "I Lövskogen". Signerad, daterad 1972. Olja på duk, 64x80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:12:56
1/9 19:10:51
300 kr
7/9 17:47:28
Ebbe Höglund
Läs mer om Ebbe Höglund