KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634258
nr 1263 4258
Ludvig Richarde
(1862-1929), Sverige
Oljemålning, Ludvig Richarde (1862-1929), marin. Signerad, daterad 1903. Olja på duk, 66x115
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:59:34
3.600 kr
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
Ludvig Richarde
Läs mer om Ludvig Richarde