KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15086576

nr 1508 6576

Etsningar

2 st, Solveig von Sydow. Bildmått: 10x15 - 15x10. Signerade, yttermått inklusive ram: 41x31 - 31x41 cm

Utrop:

300 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:17:52